Apmaksa un Abonēšana

www.borninlatvia.lv – tas ir ekoloģiski tīru un dabisku Latvijas zemnieku produktu veikals. Ievākt savu sezonas ražu var gan Internetā, izveidojot elektronisko pasūtījumu, gan borninlatvia veikalā Rīgā, Strēlnieku ielā 13.

Regulāra piegāde

borninlatvia interneta veikalā pircējam ir iespēja izveidot savu produktu grozu, izvēloties no sezonas sortimenta, kā arī iegādāties gatavu komplektu. Komplektus var “abonēt”, saņemot preci vienreiz, divas reizes (nedēļa caur nedēļu) vai četras reizes mēnesī. Pircējs var izvēlēties pirmo pasūtījuma saņemšanas dienu, sākot ar nākamo nedēļu pēc abonēšanas pieteikuma izveides, vienā no dienām - pirmdienā/ otrdienā vai ceturtdienā/ piektdienā. Visi nākamie pasūtījumi konkrētajā abonēšanas periodā tiks piegādāti tajā pašā nedēļas dienā. Mainīt pasūtījuma saņemšanas dienu iespējams elektroniski sazinoties ar borninlatvia komandu vismaz 3 dienas pirms paredzamās nākamās piegādes datuma.

Ir nepieciešams ņemt vērā sezonalitātes principu. Tas nozīmē, ka daži no borninlatvia piedāvātajiem ekoloģiski tīrajiem un dabiskajiem produktiem būs pieejami noteiktu, ierobežotu laiku. Gadījumā, ja Jūsu abonēšana vēl būs spēkā, bet Jūsu izvēlētais produkts vairs nebūs pieejams, borninlatvia komanda laicīgi ar Jums sazināsies un piedāvās: vai nu aizstāt nepieejamo produktu, vai izsvītrot to no abonēšanas, tādējādi samazinot kārtējā pasūtījuma izmaksas.

Abonēšanas noformēšanas gadījumā samaksa tiek veikta tikai par pirmo pasūtījumu. Visi nākošie pasutījumi tiek apmaksāti automātiski, atvelkot līdzekļus no pircēja kartes tieši pirms kārtējā pasūtījuma saņemšanas, ar bankas pārskaitījumu vai apmaksājot skaidrā nauda. Par jebkurām izmaiņām, kuras pircējs vēlas veikt tekošajā produktu abonēšanas sarakstā - izvēlēto produktu nomaiņa vai atteikšanās no abonēšanas, jāpaziņo vismaz 3 dienas pirms paredzamā kārtējā pasūtījuma saņemšanas datuma.

Ievākt Ražu borninlatvia button

Apmaksa

Pirkumu apmaksa interneta veikalā borninlatvia tiek realizēta:

 • izmantojot kredītkartes
 • ar pārskaitījumu uz borninlatvia bankas kontu
 • skaidrā naudā pasūtījuma saņemšanas brīdī. 

Veicot pirkumus, Jūs varat izvēlēties vienu no samaksas metodēm:

 

PRIEKŠAPMAKSA AR MAKSĀJUMU KARTI

 • Kartes datu apstrādi un maksāšanas operāciju realizēs starptautisks uzņēmums Braintree. Sīkāk lasiet šeit.
 • Pasūtījuma izpildes laikā Jūs varēsiet ievadīt Jūsu kartes datus un veikt pasūtījuma apmaksu mūsu mājas lapā. Informāciju par karti, savukārt, apstrādās Braintree.
 • Mēs nekad neglabājam kartes pārbaudes kodu (CAV2, CID, CVC2, CVV2), PIN vai jebkādus citus konfidenciālus datus. Šādas informācijas glabāšana ir aizliegta saskaņā ar PCI DSS.

 

 

SKAIDRĀ NAUDĀ PASŪTĪJUMA SAŅEMŠANAS BRĪDĪ

 • Pirkumu apmaksa interneta veikalā borninlatvia tiek realizēta skaidrā naudā. Maksājumi ar kredītkarti nav iespējami.

 

 

PRIEKŠAPMAKSA AR BANKAS PĀRSKAITĪJUMU

 • Apstiprinot savu pasūtījumu, Jūs saņemsiet maksājuma rekvizītus uz savu elektronisko pastu.
 • Maksājums var tikt realizēts ar jebkuras bankas starpniecību.
 • Samaksas laikā nepieciešams norādīt pasūtījuma numuru.
 • Pasūtījums tiek uzskatīts par apmaksātu, kad naudas līdzekļi ienāk borninlatvia bankas kontā.

Ievākt Ražu borninlatvia button